Joanna & Marcin ślub w Zakopanem

21 September 2019
Siedziałysmy z Krysią przy lampce wina pewnego wiosennego wieczoru, zapytała  mnie czy mogłabym zrobić zdjęcia na ślubie jej starszego syna Marcina, oczywiście od razu się zgodziłam.
Ślub był zaplanowany na wrzesień, było więc sporo czasu na zdjęcia do sesji narzeczeńskiej....ale jak to najczęściej bywa....wszyscy zagonieni i zapracowani .... zdjęcia zrobiliśmy dopiero na tydzień przed ślubem ...w Tatrach, a dokładniej przy schronisku w Dolinie Chochołowskiej
Lubię robić przed ślubem zdjęcia Parom Młodym, ponieważ poznajemy się nawzajem i w dniu ślubu jest dużo łatwiej zarówno dla nich jak i dla mnie. Nie czują się, aż tak nieswojo przed aparatem. To zawsze odbija się na zdjęciach.
Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej wykorzystali później na rzutniku podczas zabawy weselnej, co było bardzo miłym dla mnie akcentem jak i dla gości.

Przygotowania odbyły się w domu Pana Młodego, malowanie, ubieranie, błogosławieństwo.....ślub w Klasztorze OO Bernardynów na Bystrym w Zakopanem. 
Zabawa weselna w Hotelu Belvedere w Zakopanem.
Było mnóstwo gości również z Europy, dobra zabawa i góra prezentów!

Na sesje plenerową umówiliśmy się później do przepięknego Pałacu Goetzów w Brzesku.
W niepowtarzalnych wnętrzach pałacowych, zdjęcia zajęły nam prawie cały dzień, lekko przeziębiona Asia dała radę a Marcin - jak przystało na mężczyznę -  wspierał Asię we wszystkim.
Zdjęcia wyszły piękne.