Fotografia Ślubna

Specjalizuje się w nowoczesnym,  nietradycyjnym fotoreportażu ślubnym. Doświadczenie w portrecie łączę z najnowszymi trendami oraz własną wizją. W ten sposób tworzę piękną, autorską nowoczesną fotografię ślubną.

Począwszy od sesji narzeczeńskich, które dają nam możliwość poznania siebie oraz własnych oczekiwań. Poprzez dzień ślubu, kiedy staram się być zawsze tam gdzie powinnam z aparatem. Tam gdzie są emocje i łzy. Rejestruję to, czego często nie dostrzegacie w natłoku wydarzeń w tak ważnym dla Was dniu. Abyście potem mogli zobaczyć to na zdjęciach i wrócić pamięcią po latach do tamtych wydarzeń. Skończywszy na plenerze, na którym możemy zaszaleć już na spokojnie,  bez stresu jaki panuje w dniu ślubu. 

Reportaże ślubne wykonuję najczęściej u podnóża Tatr, ale również w Małopolsce czy w południowej części naszego kraju, Zakopane jest moją oazą, ale nie mam problemu ze spakowaniem walizek i wykonaniem reportażu ślubnego gdziekolwiek indziej, tam gdzie sobie wymarzycie.

Jeśli szukasz fotografa ślubnego w Zakopanem, chcesz otrzymać ofertę lub dowiedzieć się więcej skontaktuj się ze mną.
Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęć, zapoznaj sie z moim blogiem i zobacz najnowsze prace.

 

Współpraca z Iwoną to była wielka przyjemność, a przede wszystkim 100% profesjonalizmu. Uwieczniając ten wyjątkowy dla Nas dzień, potrafiła uchwycić niepowtarzalne momenty i zamknąć w jednym kadrze niezapomniane emocje bez konieczności pozowania. Plener z Iwoną to nie tylko genialne pomysły na zdjęcia, ale również świetna zabawa. Fenomenalne ujęcia i wyczucie momentu to wizytówka Iwony - gorąco polecamy!
Natalia

Dziękujemy za wykonanie tak wspaniałych zdjęć. Oglądając je ciągle przypominją się magiczne chwile z naszego ślubu i wesela:) W pełni polecamy tak profesjonalnego fotografa. Znajomi i rodzina byli zachwyceni naszymi zdjęciami. Pani Iwona uchwyca wyjątkowe momenty! Sesja plenerowa także była wykonana w miłej i rozluźniającej atmosferze. Można było cieszyć się wspaniałym dniem i nie myśleć ciągle o ustawianiu się do zdjęć. Pani Iwona chwyta naturalne, ale jednocześnie artystyczne ujęcia, które cieszą oko. Jeszcze raz dziękujemy:)
Estera