Portret biznesowy

 

Zdjęcia biznesowe to bardzo ważny element kreowania Państwa wizerunku.

Nierzadko to właśnie dobre zdjęcia biznesowe pomogą Państwu wyróżnić się wśród wielu , z pozoru podobnych ofert pokazując Was jako profesjonalistów w waszych branżach, oraz jako osoby otwarte, godne zaufania, pełne pozytywnej energii.

Zdjęcie biznesowe to inwestycja o bardzo dużej stropie zwrotu. Profesjonalny wizerunek w mediach, internecie lub na portalach społecznościowych z pewnością zaowocuje większą ilością potencjalnych klientów. Posługując się dobrymi zdjęciami łatwiej też zwrócić uwagę odbiorców na przekazywane przez Państwa treści i idee.

Przed sesją zdjęciową ustalamy wspólnie pożądany efekt zdjęciowy. Czy chcemy wykonać sesję w sposób klasyczny, czy branża w jakiej Państwo pracują pozwala na nieco więcej swobody. Ustalamy charakter zdjęć, kolorystykę tła i sposób fotografowania.

Bardzo często osoby które fotografujemy czują lekki niepokój przed sesją, ponieważ nie są zawodowymi modelami i jest to dla nich nowa sytuacja, lekko stresująca… Moje doświadczenie i swobodna atmosfera podczas zdjęć sprawiają, że fotografowane osoby po chwili czują się komfortowo i cały stres mija. Jestem od tego aby Państwa zdjęcia były możliwie najlepsze, więc podpowiadam jak pozować, ale chętnie też przyjmuje Wasze propozycje.

Zapraszam do kontaktu. Będzie mi niezmiernie miło stworzyć razem z Państwem wyjątkowe zdjęcia, które będą dla Was pracować przez lata, tworząc Wasz profesjonalny wizerunek.