O mnie


 

Fotografia to moja praca, pasja i życie.
 

fotoNa codzień pracuje w Zakopanem w swoim klimatycznym atelier fotograficznym, tu tworzę sesje portretowe i artystyczne wizje.
Jeśli marzysz o pięknych fotografiach, chcesz komuś sprawić niespodziankę w formie voucheru lub posiadasz firmę i potrzebujesz zdjęcia biznesowe, firmowe lub wizerunku marki ... to idealnie trafiłeś. 
Wiem jak sprawić, abyś czuła się komforotowo przed aparatem, aby odsłonić swoje najpiękniejsze ja.Zdjęcia kulinarne dla restauracji tworzę od podstaw, od surowych produktów, przygotowania potraw, pracy w kuchni po gotowe przepiękna arcydzieła kulinarne, życie livestylowe restauracji i  pozowane z klientami. 
Wnętrza hotelowe i pensjonatów czy apartamentów wykonuję w Zakopanem, Krakowie oraz całym województwie małopolskim.Reportaże ślubne wykonuję najczęściej u podnóża Tatr, ale również w Małopolsce czy w południowej części naszego kraju, Zakopane jest moją oazą, ale nie mam problemu ze spakowaniem walizek i wykonaniem reportażu ślubnego na końcu świata i jeszcze dalej.Dlatego, jeżeli planujecie epickie przyjęcie, szukacie fotografa na wesele czy marzycie o alternatywnej sesji zdjęciowej, trafiliście pod dobry adres !Ukończyłam kurs fotografii na Politechnice Krakowkiej w Krakowie - http://foto.pk.edu.pl/
Na stałe współpracuję między innymi  z Teatrem Witkacegohttp://www.witkacy.pl/
Restauracją Drukarnia Smaku Cristina   i  Cristina Ristorante & Pizzeria w Zakopanem.